Co o mně říkají

Judita Berková
- jedna z autorek projektu

La Que Sabe a neobyčejná

instruktorka jógy (yogalifehappylife.cz)
– kontaktní e-mail:
judita@laqs.eu

Když mě Petra poprosila, abych napsala něco o tom, jak se mi s ní spolupracuje, první, co mě napadlo, bylo: SUPER! Jsem šťastná, že je v mém týmu, protože nejen že úžasně píše, ale co víc, ona se umí naladit na notu, na atmosféru projektu, na kterém právě pracujeme a tím ho pozdvihnout na vyšší úroveň. Je to nádherné, protože se na ni mohu spolehnout a má moji plnou důvěru. Cením si jejího názoru a cením si jejích uměleckých schopností ve smyslu psaní textů a tvorby vizuálu. Už několikárt jsem jí děkovala za to, že je s námi a tímto bych jí ráda poděkovala znovu. DĚKUJI! 

Hanka Šmitáková
- dříve editorka internetového magazínu
Generace 21,
nyní šperkařka a správkyně GREGIHO DÍLNY,
v níž spolu s přítelem Tomášem ručně vyrábí překrásné dřevěné šperky, hodinky a jiné doplňky.

– kontaktní e-mail:
hani.smitakova@gmail.com

S Petrou jsem spolupracovala
několik měsíců. Jako redaktorka internetového magazínu psala články do sekce o osobním rozvoji, kterou jsem spravovala. Byla skvělá. Její články vynikaly vysokou úrovní nejen v oblasti pravopisu a stylistky, ale také si vždy volila zajímavá témata. Oceňuji zejména její schopnost dovést člověka k zamyšlení. Také jsem byla nadšená
 z její spolehlivosti a komunikace. Nestávalo se, že by mi neodpověděla na zprávu, nebo že by nedodala článek ve slíbeném termínu. Naopak, dokázala mě často příjemně potěšit tím, že články posílala rychle a někdy jich přišlo i více najednou. Neznám moc lidí, kteří by měli takové plodné tvůrčí vlny.